W służbie rodzinie

Kwiaty

Realizując misję naszego przedszkola służymy rodzinie i dziecku na różnych płaszczyznach w przedszkolu i poza nim. W sposób szczególny Siostry zaangażowały się w diecezjalne dzieło jakim jest Studium Życia Rodzinnego, gdzie rodzice mogą pogłębiać swoją wiarę, wzajemnie umacniać miłość i więź małżeńską oraz poznawać tajniki mądrego kochania i wychowania dziecka.
    W czasie Studium rodzice pozostawiają swoje pociechy pod opieką Sióstr, które z wielką ofiarnością jako wolontariuszki nieustannie podejmują się tego wyzwania.
    To już kolejny rok odkąd powstało studium jesteśmy z rodziną i dla rodziny, służąc najlepiej jak potrafimy konkretną pracą, zaangażowaniem i wspieramy modlitwą to dzieło.
    Cieszymy się niezmiernie z tego powodu, że także rodziny z naszego przedszkola przez te wszystkie lata uczestniczyły i także w tym roku uczestniczą w Studium Życia Rodzinnego i Ci którzy rozpoczęli w ubiegłym roku I stopień kontynuują je na II stopniu.
    Dzieci u nas pozostają pod dobrą, fachową opieką i rodzice w pełni mogą wykorzystać ten czas na pogłębianie wiedzy a nade wszystko miłości wzajemnej i budowaniu szczęśliwej rodziny.

Kwiaty

Chętnym rodzinom polecamy diecezjalne Studium Życia Rodzinnego