Kwiatek

My tu nie tylko pracujemy...

Helena

Siostra Helena - dyrektor przedszkola, logopeda. Wykształcenie: mgr pedagogiki o specjalości: opiekuńczo-wychowawcza. Ukończony kurs kwalifikacyjny - zarządzanie oświatą. Studia podyplomowe: wychowanie przedszkolne oraz logopedia.

Siostra Anna - nauczyciel. Wykształcenie: mgr pedagogiki o specjalności: kształcenie zintegrowane i wychowanie przedszkolne. Studia na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie: Pedagogika społeczna. Ukończony kurs kwalifikacyjny: terapia pedagogiczna.

Anna

Andrzej

Ojciec Andrzej OFM Cap. Opiekun duchowy przedszkola.

Siostra Marlena - mgr pedagogiki o specjalności: opiekuńczo - wychowawcza. Studia podyplomowe w zakresie edukacji elementarnej.

Marlena

Dorotka

Siostra Dorotka - nauczyciel. Wykształcenie: mgr pedagogiki wczesnoszkolnej. Studia podyplomowe: terapia pedagogiczna.

Siostra Magda - nauczyciel. Wykształcenie: mgr pedagogiki o specjalości: opiekuńczo- wychowawcza. Studia podyplomowe: wychowanie przedszkolne z elementami terapii pedagogicznej.

Magda

Iwonka

Pani Iwonka - nauczyciel. Wykształcenie: mgr pedagogiki wczesnoszkolnej.

Pani Weronika - mgr pedagogiki o specjalności: pedagogika wczesnoszkolna.

Weronika

Ania

Siostra Anna - pomoc nauczyciela. Mgr zarządzania i marketingu.

Pani Agnieszka - pomoc nauczyciela.

Agnieszka

Ela2

Pani Ela - pomoc nauczyciela. Wykształcenie: mgr pedagogiki.

Pani Kinga - nauczyciel. Wykształcenie: mgr pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej. Ukończone studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej.

Kinga

Agnieszka

Pani mgr Agnieszka - neurologopeda, oligofrenopedagog.

Pani Kasia - pomoc nauczyciela.

Kasia

Bozenka

Pani Bożenka - mgr zarządzania finansami i rachunkowością w przedsiębiorstwach - księgowa.

Siostra Ania - kucharka. Posiada tytuł Mistrza w zawodzie kucharz.

Ania

Joanna

Siostra Joanna - pomoc w kuchni.

Pani Marlena - pomoc w kuchni.

Marlenka